Aktualności | Stowarzyszenie | 1% podatku | Subkonta | Nasi Darczyńcy | Budowa Ośrodka | Galeria | Kontakt      Nr KRS: 0000150209


Pobierz: Darmowy Program PITPodaruj 1%Podaruj 1%Podaruj 1%Podaruj 1%Podaruj 1%

Podaruj 1%

Serdecznie dziękujemy wszystkim Darczyńcom 1% podatku!

W 2018 roku na konto Stowarzyszenia tytułem odpisu z 1% podatku wpłynęła kwota 91 942,00 zł. Zgodnie z dyspozycjami podatników kwotę 37 848,60 zł pozostawiliśmy na koncie ogólnym Stowarzyszenia i przeznaczyliśmy na działania na rzecz wszystkich niepełnosprawnych, a kwota 54093,40 zł została przekazana na indywidualne subkonta naszych Podopiecznych. Dziękujemy za wsparcie „Naszych Dzieci”.


Podaruj radość "Naszym Dzieciom", podaruj 1% podatku

Prosimy o podarowanie dla Stowarzyszenia 1% podatku za 2018 rok. Każda nawet najmniejsza kwota jest ważna i potrzebna. Dzięki wpływom z 1% podatku utrzymujemy Ośrodek Rehabilitacji „Słoneczko” w Brzezinach i prowadzimy działania na rzecz dzieci, młodzieży i dorosłych osób z niepełnosprawnością.


Prosimy o przekazanie 1% dla Stowarzyszenia – to bardzo proste

W deklaracji podatkowej w rubryce:
"Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego OPP" wystarczy wpisać wyliczoną kwotę 1 % podatku i numer pod jakim Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych „Naszym Dzieciom” widnieje w Krajowym Rejestrze Sądowym: KRS – 0000150209. Nie trzeba wypełniać rubryki: „cel szczegółowy 1%”.

Ten mały procent tak wiele dla nas znaczy. Dziękujemy!

Przekazanie 1% podatku dla konkretnego podopiecznego – patrz „Subkonta”

Mogą Państwo również skorzystać z darmowego programu PIT: Darmowy Program PIT
Darmowy Program PIT dostarcza firma Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl Łatwe podatki dla OPP.

Podaruj 1%

Nowy Ośrodek Dydaktyczno - Rehabilitacyjny
Copyright © 2009 Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych "Naszym Dzieciom" - All Rights Reserved - Admin: agabig@o2.pl